Trafikte kenara çekilince ağlamıştı! ‘Gidecek yerim yok, peşimde paparazziler var’

Uzun yıllar podyumlarda fırtınalar estiren Gisele Bündchen ile Amerikan futbolu oyuncusu Tom Brady, 2009’da dünyaevine girmiş, Benjamin ve Vivian Lake adında iki çocukları dünyaya gelmişti. Popüler çift, aralarında soğuk rüzgarlar estiği yönünde çok konuşulan haberlerden sonra, Ekim 2022’de boşandıklarını duyurmuştu.

Boşanmanın ardından jiu-jitsu eğitmeni Joaquim Valente ile adı anılan 43 yaşındaki model, “Sanırım bu noktada, ne yazık ki boşanmış olduğum için, beni herkesle yakıştıracaklarından eminim” diye konuşarak aşk söylentilerini yalanlamıştı. Ancak kısa süre sonra ikilinin gerçekten de birlikte olduğu ortaya çıkmıştı.

TRAFİKTE KENARA ÇEKİLDİ

Dünyaca ünlü model, geçtiğimiz günlerde Miami’de görüntülenmişti. Siyah Mercedes arabasının sürücü koltuğunda oturan Gisele Bündchen, trafik ihlali nedeniyle polis tarafından kenara çekilmişti.

O sırada beyaz bir beyzbol şapkasının ardında gizlenen Gisele’in gözle görülür bir şekilde üzgün olduğu ve polisle ağlamaya başladığı görülmüştü. Model, daha sonra elleriyle gözyaşlarını silmişti.

NEDEN AĞLADIĞI ORTAYA ÇIKTI!

Gisele Bündchen’in neden ağladığı ortaya çıktı. TMZ tarafından elde edilen bir videoya göre; polis memuruyla konuşurken gözyaşlarına boğulan ünlü isim,  ‘fotoğraflarını çeken adamdan uzak durmaya çalıştığını’ söyledi:

Beni takip ediyorlar! Yoruldum. Gidecek hiçbir yerim yok. Peşimde lanet paparazziler var. Hiçbir şey beni koruyamıyor! Hiçbir şey yapamıyorum. Sadece hayatımı yaşamak istiyorum!

“ONLAR DA İŞLERİNİ YAPIYOR”

Bunun üzerine polis, 43 yaşındaki Bündchen’e ‘fotoğrafçılar hakkında bir şey yapamayacağını çünkü onların da işlerini yaptıklarını’ söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x