Rıza Akpolat’tan Mahmut Övür’e ‘bedelli’ yanıtı: Sizin gibi müfterileri ıslah edeceğiz

CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in daha sonra ‘düzeltme’ yaptığı “Bedelli askerliğe kaçanlardan oy istemiyoruz” sözleri üzerinden başlayan tartışma devam ediyor.

Sabah yazarı Mahmut Övür, Özel’in sözlerini hatırlatıp CHP’nin belediye başkanı adaylarından 60’ının bedelli askerlik yaptığını savunup “Mesela zorla Çankaya adayı yaptığın Hüseyin Can Güner veya Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat bedelli askerlik yaptıysa ne yapacaksın?” diye sordu.

Beşiktaş Belediye Başkanı Akpolat, Mahmut Övür’e yanıt verdi.

Sosyal medya hesabından askeri kamuflajlı fotoğrafını paylaşan Akpolat şu ifadelyeri kullandı: “Haddinizi bileceksiniz! Tüm yalanlarınızla hukuk önünde hesaplaşacağız! Seçim ofisine çevirdiğiniz televizyonlarınızda, propaganda aygıtına çevirdiğiniz gazetelerinizde; kurultay sürecindeki iftiralarınızdan, emekçilerimizin maaş ödemelerinin aksadığına kadar bugüne kadar söylediğiniz tüm yalanlarınızı gülümseyerek takip ettik. Ama vatani görevime dil uzatırsanız karşınızda beni bulursunuz. Şeref yoksunu FETÖ yalanları ile operasyonlar yaptığınız merhum komutanım Orgeneral Saldıray Berk’in askeri olarak onurla, şerefle Erzurum’da şanlı ordumuza hizmet ettim. Sizin gibi müfterileri ıslah edeceğiz.”

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x